-

Rozalia

Komentarze użytkownika

@Der Onet czyli prawda czasu, prawda ekranu wg Smarzowskiego i Hartmana. (20 września 2018 17:14)

Chodzi też chodzi o skompromitowanie księży, aby nie mogli wiarygodnie upominać w sprawie łamania 6 i 9 przykazania oraz nie wspominali o karze za gorszenie maluczkich, żeby edukatorzy seksualni mogli swobodnie hulać w w szkołach i przedszkolach. Stosunek do religii i seksu kształtuje się w człowieku na trwałe do 6 roku życia,  później podobno już nie można nic zmienić. "Nukowcy" tak stwierdzili w drodze eksperymentów. Przedwczesne rozbudzanie erotyczne ma dostarczyć chętny narybek dla pedofilów. 

Przypomnę, sprawa afery Pizza Gate w zasadzie ucichła. Trump się odgrażał, że Hilaria wyląduje w więzieniu, ale to raczej on ma kłopoty.  Nawiasem mówiąc w Polsce na tę aferę natychmiast rzucono mokry k ...

Rozalia
22 września 2018 14:05

@Der Onet czyli prawda czasu, prawda ekranu wg Smarzowskiego i Hartmana. (20 września 2018 17:14)

Hasbara

Rozmowa z takimi to nie tylko strata czasu, ale dawanie im do ręki argumentów, które potem są przez nich zbiorowo rozpracowywane i obalane w następnych duskusjach. Przecież on wie, że łże, wie także jakie jest jego zadanie i cel.

Np. Ustawa 447, a KRK ma jeszcze trochę majątku. Za rzekomą pedofilię tak jak w USA ma być zastosowana odpowiedzialność zbiorowa. Jakiś dziadźka "przypomni sobie", że 60 lat temu molestował go ksiądz, zarząda 5 mln odszkodowania, a niezależny i niezawisły sąd mu je przyzna, pomimo iż oskarżany ksiądz dawno nie żyje, zapłacić mają parafianie lub kuria. I pewnie w wielu przypadkach nie będzie nawet sprzeciwu, vide afera Stella Maris. Natomiast wprowadzenie podatku katastralnego od wartosci nieruchomowści, ma zrujnować nie ty ...

Rozalia
21 września 2018 17:27

@Multikulti+ czyli spanikowany premier wyrzuca z sań ministra Chorążego (17 września 2018 11:22)

Neoschetynówki mają być budowane z pieniędzy  za polskie lasy. Taka panie filozofia. A swoją drogą od trzydziestu lat każdy rząd "buduje drogi  i autostrady" i zawsze trzeba na ten cel ustanowić nowy podatek.

Rozalia
18 września 2018 00:10

@Multikulti+ czyli spanikowany premier wyrzuca z sań ministra Chorążego (17 września 2018 11:22)


"...Natomiast zastanowienie się nad faktem, że rząd przeprowadza program Multikulti+, i to przeprowadza go na rympał, na wydrę, krzycząc za pośrednictwem tych swoich niepokornych komercyjnie dziennikarzy (konsekwentnie promuje określenie swojego autorstwa) to NIEPRAWDA!!!, choć Ciemny Lud widzi to Multikulti+ codziennie i w skali rosnącej nieprawdopodobnie - jest sensowne..."

 

http://krzysztof-osiejuk.szkolanawigatorow.pl/o-400-muzumanach-w-drodze-by-nas-wytruc-za-pomoca-kebaba

Można jeszcze szydzić z obaw. Czyli wszystkie ręce na pokład.

Rozalia
17 września 2018 21:42

@O sposobach zwracania na siebie uwagi (12 września 2018 09:55)

To nie przypadek tylko system. Rozbijanie środowiska patriotycznego.

Rozalia
13 września 2018 15:50

@O sposobach zwracania na siebie uwagi (12 września 2018 09:55)

Czyli mam uwierzyć, że Valser dostał nagle PMS, strzelił focha i zabierajac zabawki, bez słowa poszedł sobie. Wcześniej jednak zamieszczając notkę z tytułem pisanym częściowo po hebrajsku. Nie wiem czego notka tyczyła, bo blog przez długi czas nie dawał się otworzyć. A dzisiaj po Valserze nie ma śladu. Sprawdziłam, po niektórych moich komentarzach, też.

Wielkie sprzątanie z dłubaniną, może zrobić tylko administrator. W taki sposób jak rzekomo postąpił Valser, każdy mógłby dokonywać destrukcji, a przecież na tym blogu nie można poprawić swojego komentarza, ani go usunąć.

Widocznie Valsera ogarnęła moc i wczoraj mógł wszystko.  -;)

Rozalia
12 września 2018 22:00

@O sposobach zwracania na siebie uwagi (12 września 2018 09:55)

"...chciałbym wprost poprosić Toyaha, żeby nie wdawał się w awantury na obcych blogach. Wygląda to okropnie, nie zwiększa ani jego popularności, ani popularności portalu, przeciwnie, odstrasza ludzi od tego miejsca."

Mnie się odechciało, ale On chyba miał taki zamiar, zresztą różnimy się pod każdym względem, więc jak dla mnie zgrzyty są naturalne. Pod warunkiem, że są kulturalne. Kiedyś dużo czytałam i angażowałam się. A w sumie przecież nie muszę. Chwała Toyahowi.

Rozalia
12 września 2018 17:44

@Multikulti+ czyli jak Prezes Kaczyński podmianę ludności Polski przyspieszył (5 września 2018 16:42)

Na ten moment 5266 wejść. Tak to działa. Chyba że administrator będzie sterował ręcznie.

Rozalia
12 września 2018 16:24

@Multikulti+ czyli jak Prezes Kaczyński podmianę ludności Polski przyspieszył (5 września 2018 16:42)

A właśnie,  coraz więcej ich w Warszawie. Coraz bardziej czuje się zagrożenie. Czasem nawet można się poczuć,  że nie jesteśmy już u siebie. Tym bardziej, że oni nie są sprawiedliwie karani za przestępstwa i zbrodnie. Wszystko zgodnie z planem i systemem,  więc nie ma się co emocjonować, ale trzeba wiedzieć że teraz, przyszła kolej na nas i niczym wierny pies, nie lizać z wdzięcznością ręki, która katuje.

Rozalia
12 września 2018 13:49

@Multikulti+ czyli jak Prezes Kaczyński podmianę ludności Polski przyspieszył (5 września 2018 16:42)

https://www.salon24.pl/u/wawel24/876282,wegry-odrzucaja-polska-podpisuje-skrajnie-proimigrancka-deklaracje-z-marrakeszu-i-ukrywa-to-scisle

Dziękuję Panie Ewaryście za przytomne i zawczasu poruszenie tematu.  Chociaż z tym 'zawczasu', to zbytni optymizm z mojej strony. Wszędzie, na SN też, jest teraz tyle pisopieprzenia. 

Dodam do tematu, że tajna umowa przewiduje, że to bractwo ruszy teraz głównie przez Polskę, a wśród sprowadzonych ma być 2.000.000 czarnych. Już nie tylko beżowi. Dwa miliony asfaltów z Afryki. Przecież to armia przeciwko narodowi polskiemu. A broń i dowództwo już mają,  a nawet miejsce na zarządzanie na szeroką skalę.  

We Mszczonowie pod Warszawą powstanie "NAJWIĘKSZY W EUROPIE ...

Rozalia
12 września 2018 13:12

@Narodowy konkurs na przegryzienie Polsce gardła (10 września 2018 10:24)

Kocham Polskę, dlatego nie patrzę na nią przez "OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE".

Rozalia
10 września 2018 23:29


@Konwencja w sprawie Morza Kaspijskiego, czyli jak Rosja rozgrywa Iran. (15 sierpnia 2018 12:08)

To prawda, mało kto ma wiedzę, która uzupełniała by temat, a nawet trudno zadawać dodatkowe pytania. Zastanawia mnie jednak, dlaczego akurat teraz, po 22 latach, w końcu doszło do podpisania konwencji. Nie zapominam bowiem o proroctwie z listu Bernadetty Saubirous do Papieża, a w jego piątej części jest  m in. następujące zdanie:

" ...U progu roku 2000, będzie się obserwować starcie następców Mahometa i narodów chrześcijańskich. Nastanie wielka bitwa, w której 5,650,451 żołnierzy straci życie, a bardzo destruktywna bomba zostanie rzucona na miasto w Persji..."

 

3:05

'Pożegnanie słowianki' 

Krzysztof Osiejuk skarciłby mnie za mieszanie wątków, jednak pozwolę sobie tutaj to uczynić, bo pomimo rozmaitości, ...

Rozalia
16 sierpnia 2018 00:26

@Grodno, cmentarz wyklęty (5 sierpnia 2018 12:06)

Nie jerdolą się, łżą jak bure suki w żywe oczy. 100 lecie niepodległości... Polin chyba.

Rozalia
6 sierpnia 2018 23:22

@Jak spalić czarownicę w czasach Internetu (5 sierpnia 2018 09:25)

"Typ spod ciemnej gwiazdy" Piotr Zieliński, przed którym mamy bronić bardzo samotną Martę Kaczyńską.

"...Co robi? Okazuje się, że wybranek Marty Kaczyńskiej to człowiek wielu talentów. W skrócie: prowadzi szkółkę jeździecką i stadninę koni. I jak donosiły media plotkarskie, to tutaj poznał Martę Kaczyńską. Do tego prezesuje w dwóch firmach, których właścicielem jest tzw. "polski król sushi" - Anas Salahadin Adi. I to nie koniec. Nazwisko narzeczonego Kaczyńskiej figuruje też w firmie kontrolującej producenta osłon balistycznych.

Z Piotrem Zielińskim próbowaliśmy się skontaktować. Jako temat rozmowy proponowaliśmy jego działalność biznesową, a nie życie osobiste. Żaden z dwóch telefonów ...

Rozalia
5 sierpnia 2018 23:17

@Jak spalić czarownicę w czasach Internetu (5 sierpnia 2018 09:25)

- "... w pewnym momencie owo szaleństwo osiągnęło poziom, gdzie pewna wybitna polska patriotka i katoliczka zadeklarowała swój podziw dla nauk popularnego w kręgach związanych z koncernem „Agora” ateisty Zbigniewa Mikołejki, autora niesławnego bon motu „sekta smoleńska”, zapewniając go, że właśnie dzieki jego mądrości udało się jej wyrwać z niewoli błędu."

Wczoraj nie miałam ochoty odpowiadać na zaczepki, ale skoro imputujesz mi czerpanie mądrosci od Mikołejki, nożyce się odezwą.

Po pierwsze: wspomniałam o szkodliwości religii smoleńskiej​​​​​​.  

Po drugie Mikołejko nie ma copyright na określenie sekta smoleńska.

Po trzecie: zmusiłam się do przeczytania zalinkowanego przez Ciebie wywiadu z Mikołejką, sprzed dwó ...

Rozalia
5 sierpnia 2018 23:05

@Czy Marta Kaczyńska spłonie na stosie? (3 sierpnia 2018 09:11)

I religia smoleńska.  Kiedyś to określenie uważałam za podłe i bolesne, teraz wiem, że nie tylko jest trafne, ale prawdopodobnie liturgia nowej religii była z góry zaplanowana. Od ponad roku już jej nie kultywuję.

Rozalia
4 sierpnia 2018 17:22

@Czy Marta Kaczyńska spłonie na stosie? (3 sierpnia 2018 09:11)

Ojcze, problem jest w tym, że to bije w prawicę, a nie w nią i jej środowisko.  Marta Kaczyńska od początku tylko odgrywa prawicę. Gdyby elektorat wiedział kim jest Dubieniecki, ojciec jej pierwszej  i drugiej córki,  Lech Kaczyński nie miałby żadnych szans na wygraną w wyborach, a Tuskowy dziadek z Wermachtu to byłby pikuś. Tę sprawę jakoś udało się utrzymać w tajemnicy i pomimo  gorących sporów politycznych, nikt nawet nie pisnął. Pan Smuniewicz nie  probuje się wyżalać na Pudelku i to pewnie nie tylko dlatego, że honorowy. A wydawało by się, że tak łatwo mogli by ją rozjechać. Potępieńcze swary są fingowane, a jak przychodzi co do czego twarzowy toczek na uroczysty pogrzeb rodziców, sprowadza dla niej z Anglii Monika Olejnik. 

Rozalia
4 sierpnia 2018 16:18

@Czy Marta Kaczyńska spłonie na stosie? (3 sierpnia 2018 09:11)

Niektórzy panowie strasznie się dzisiaj rozczulają nad naszą MK, a ona nie ma 8 lat, tylko 38, trzy małżeństwa, trzecie dziecko w drodze i nowego małżonka, któremu na fotografiach starannie pikslują twarz i naprędce wymyślają wiarygodny życiorys. Marta Kaczyńska ma teraz służby tak blisko, że już bardziej nie można. Wcale nie widać żeby ją to martwiło. Swoją drogą Piotr Z. jest niczego sobie, zwłaszcza po Dubienieckim.

Gorzej że ględzenie o jej zbliżającym się ślubie kościelnym, codzienne roztrząsanie tematu, który z założenia pewnie był tylko faktem medialnym, doprowadziło do tego, że jej wybory osobiste rzucają cień na katolików, którzy rzekomo wszyscy są, tak jak ona, hipokrytami.

Siłą chyba tej wulgarnej kiecki nikt na nią nie wciskał. Brzuc ...

Rozalia
3 sierpnia 2018 23:07


Strona 1 na 40.    Następna