-

Rozalia

Komentarze użytkownika

@Jak upamiętnić zasługi narodu żydowskiego dla naszej historii (22 maja 2018 13:30)

Muzeum Polin, jakkolwiek durne i nudne by nie było, ma  służyć za osinowy kołek w sercu Polski.

Rozalia
22 maja 2018 21:15

@Pstryczek w nos królowej (22 maja 2018 05:15)

Onego czasu, za PRL,  sprawa banknotu z Seksem z palmowych liści była nagłośniona w mediach, tzn. w gazetach. Do tej pory pamiętam jak szukałam gdzie on jest, ten sex. Że też takie głupoty człowiekowi najszybciej i najgłębiej w głowie zostają. Oczywiście powód dlaczego napis  się na banknocie znalazł, poznałam dopiero dzisiaj. 

Aha, wtedy dowodzono, że to był przypadek,  tak po prostu artyście  niechcący wyszło. -:)

Rozalia
22 maja 2018 20:55

@Pstryczek w nos królowej (22 maja 2018 05:15)

Trzeba czytać na skos, z góry na dół liście palm układają się w napis SEX.

Rozalia
22 maja 2018 20:36

@Fizycy (17 maja 2018 17:25)

W dziewiątym roku po zdarzeniu i na drugi dzień od ukazania się notki, pozwolę sobie już pominąć  sprawę fizyków, wybuchających parówek, puszek, wykresów,  emocjonujących filmów paradokumentatnych i animowanych, przejdę od razu do wniosków. 

Cokolwiek się stało,  było w każdym detalu misternie przygotowane. Nawet szarpiący serce,  piękny utwór muzyczny z filmu "Różyczka", mającego premierę 12.03.2010, był gotowy.  Ta melodia działa wręcz hipnotycznie. Każdego kto przeżywał emocjonalnie wydarzenia z 10.04.2010, dźwięk tej melodii natychmiast wprowadza w odpowiedni nastrój. Ktoś z nieprzyjaciół, w radiu TOK FM, zmęczony częstotliwością powtórek,  zauważył w ...

Rozalia
19 maja 2018 00:28

@Gdy za oknem wiosna, a rozum lodem skuty (15 maja 2018 12:07)

Być może po prostu nie jestem w nastroju na figle, ale od pewnego czasu odnoszę wrażenie,  że forum SN coraz częściej zatraca pion i poziom. 

Rozalia
15 maja 2018 13:33

@Dlaczego masoneria nie służy jednostkom wybitnie zdolnym, a przede wszystkim wielkim artystom. (12 maja 2018 13:25)

Przerwa na herbatkę, przełączenie na inny kanał i córeczka mi przeleciała między kliknięciami... Aż się znowu zainteresowałam filmem. Co ta córeczka tam robiła. 

Swoją drogą śmierć Kubricka jest zagadkowa, ale... gdyby masoneria nie chciała tego filmu, to on by utknął w dystrybucji. Ponadto błyskotliwa kariera Toma Cruisa i Nicole Kidman też świadczą o tym,  że film masonerii nie wadził. Oni się lubią pochwalić i napawać swoim sprytem. No i wabić kolejne dzieci wdowy. Jak ktoś wdepnie w masonerię, to staje się niewolnikiem. Na wieczność.

Dzisiaj wypowiadał się na temat polityki NASZ wielki artysta i "autorytet", Daniel Olbrychski, który nawet w Popiołach Wajdy, z oddaniem grał w scenie przyjęcia do masone ...

Rozalia
12 maja 2018 23:00

@Dlaczego masoneria nie służy jednostkom wybitnie zdolnym, a przede wszystkim wielkim artystom. (12 maja 2018 13:25)

Czyli nie tylko ja miałam trudny odbiór dzieła. Najbardziej utkwił mi w pamięci chłód i drętwota. W przerwach musiałam się rozgrzewać herbatą i otwierać szeroko oczy na jakiś przyjemniejszy widok niż bohaterowie filmu, którzy też cały czas wyglądali zimne ryby. Obydwoje, i Nicole Kidman i Tom Cruise, mają z natury półotwarte usta, co przy ładnym uzębieniu nie jest wadą, ale kurczę nie cały film grać karpiami.

Dziękuję bardzo  Betacoolu za streszczenie,  już nie będę się starała o film, zaoszczedzę dwi5 godz8 z reszty mojego życia.  Ale teraz wiem,  że un, czyli Cruise, to był dochtór. Swoją drogą skoro oni się fuckali tylko bezowocnie, to  dla urozmaicenia i ocieplenia klimatu,&n ...

Rozalia
12 maja 2018 21:43

@Dlaczego masoneria nie służy jednostkom wybitnie zdolnym, a przede wszystkim wielkim artystom. (12 maja 2018 13:25)

Oglądałam w telewizji.  Nudziłam się jak mops. W czasie reklam przełączałam między kanałami. Film mi się parę razy urywał. Jednak jak się poźniej dowiedziałam, że  film był o masonerii,  a Kubrick oddał za niego głowę, to  chciałam obejrzeć uważniej.  Niestety w  katalogu już filmu na DVD  nie było, no to machnełam ręką.  

Przed chwilą obejrzałam na YouTube trailer i dwa krótkie fragmenty. Nuuuuda. Ani thriller ani erotyczny. Widocznie nie byłam,  ani nie jestem w nastroju.

Emmanuelle na końcu też poszła na bal maskowy. Chyba,  bo już mi się te wszystkie filmy mylą.  Nie nudził bo byłam młodsza. 

Rozalia
12 maja 2018 17:27

@Ustawa 447 podpisana – czyli „nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!” (10 maja 2018 20:03)

Kwerendę sobie można robić do upojenia, tylko że tymczasem strona polska jest całkiem zdominowana, a strona żydowska nie zamierza się liczyć z faktami. Kłamali, kłamią i będą kłamać. Czują się do tego uprawnieni, a obecny rząd sprzyja im szczególnie. Od dawna,  aż do chwili aktualnej, w Polsce  rządzą Żydzi z pomocą usłużnych szabesgojów.  Niech nikt nie przekonuje,  że jest inaczej.  Ten rządzi, z kogo nie wolno się śmiać, a skoro Polaków można bezkarnie okradać i obrzucać gnojem każdej konsystencji, to znaczy, że oni nie rządzą. Tymczasem  mogą sobie co najwyżej poskamłać na internetowych forach. Ku uciesze rządzących. 

Rozalia
12 maja 2018 11:14


@Prokurator Mielecki z Dębicy czyli zimne oczy debila (8 maja 2018 09:50)

Nawet jeśli dla świętego spokoju woli się oddać sprawę walkowerem, nie wynajmuje się adwokata i nie chce się pełnomocnika z urzędu,  to druga strona, rząda jego nadania i opłacenia. Oprócz dyscyplinowania, można jeszcze ustalić teatrum i dać koledze zarobić. 

Rozalia
9 maja 2018 11:00

@A-Tem i ja, czyli kto piszczy w Sieci (8 maja 2018 09:44)

" W zeszlym roku odbyły się Bytomskie Targi Książki i to tam po raz pierwszy w życiu miałem okazję poznać, znanego mi dotychczas tylko z internetu i parę razy z rozmów telefonicznych, A-Tema. Pogadaliśmy trochę..."

Ten fragment mnie zaskoczył, bo miałam wrażenie, że Panowie znali się dobrze od dawna. Od wielu lat.

Blogerka pod nickiem slepamanka radykalnie się różni poglądami politycznymi, a nawet gustem muzycznym, z Krzyszofem Osiejukiem. Trudno powiedzieć czy to wcielenie A-tema, tak przenikliwa nie jestem. Natomiast osobnika podpisującego się Chris Horse, cechuje upodobanie do perwesyjnej przemocy. Swoją drogą musi mieć mnóstwo wolnego czasu, żeby kultywować swoje nieoryginalne hobby, albo... wykonuje zadanie służbowe.

Rozalia
8 maja 2018 18:40

@Siła magnum, a na lody pójdziemy potem (7 maja 2018 09:41)

Valser udoskonalił metodę wychowania obszczymurów. Tego rodzaju reportaże traktuję jako wredne, planowe i profesjonalne, wytwarzanie w widzach zespołu wyuczonej bezradności. Dziękuję mojemu śp Ojcu, że wcześnie uczył mnie samoobrony. Do reakcji potrzebny jest trening, ale również siła ducha. Czasem już ona wystarcza, żeby nie nastąpił atak. Ale ja nie mam moralnego problemu żeby unicztożyć agresora, prawdopodobnie można wyczuć. 

Rozalia
8 maja 2018 14:00

@Pomnik katyński w Jersey City, czyli jankesi jak sowieci (3 maja 2018 18:56)

Michalkiewicz napisał na ten temat nowy felieton, w którym wnioskuje dlaczego "płomienni dzierżawcy monopolu na patriotyzm" ruszyli tyłek.

http://prawy.pl/70620-szczur-katynski/

 

Rozalia
7 maja 2018 23:15

@Pomnik katyński w Jersey City, czyli jankesi jak sowieci (3 maja 2018 18:56)

Nie wiedziałam o preferencjach onego. Ale z twarzy podobny do Stalina, pasuje na tatę. Może po dużej wódce z matki Stalina był ładny chłopak. -:)

Rozalia
6 maja 2018 17:21

@Pomnik katyński w Jersey City, czyli jankesi jak sowieci (3 maja 2018 18:56)

Nie powinniśmy zapominać,  że sowiet nie równa się Rosjanin. Zresztą Stalin jeśli już to był Gruzinem, fama głosi nawet,  że potomkiem Przewalskiego, tego od konika. Fakt, są podobni, a Przewalski kontakt z matką Stalina mógł mieć,  bo podobno u niego sprzatała. Jak bylo, tak było,  zawsze jakoś było,  ale sowiet nie równa się Rosjanin. 

Rozalia
6 maja 2018 14:43

@Czy kardynał Nycz jest jak Sai Baba? (6 maja 2018 09:37)

Obrazy Beksińskiego są przerażające i obrzydliwe.  Pomimo jego dużych zdolności plastycznych, są dla mnie kwintesencja satanizmu.  

Po owocach poznacie. Owoce życia i sztuki Beksińskiego, to  śmierć w dziwnych okolicznościach i syn, o którym można mówić dużo, ale nie warto. Wystarczy  fakt, że  przebierał się za wampira, terroryzował matkę,  a w końcu popełnił samobójstwo w Wigilię Bożego Narodzenia. 

Kardynał Nycz dostosowuje Kościół dla nowych wiernych, żeby przypadkiem nie przeżyli szoku i nadal mogli się czuć komfortowo, tak jak w domu. 

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/doda-oglosila-koniec-kariery/1z8mts6

Rozalia
6 maja 2018 13:10

@Wulkan, Słowianie i koniec starożytności (4 maja 2018 17:13)

Takich nauczycieli historii mieć, to by się uczyć chciało. Czytałam jednym tchem, z postanowieniem (obym go dotrzymała), drążenia wątków, żeby zrozumieć lepiej.

Rozalia
4 maja 2018 23:03

@Pomnik katyński w Jersey City, czyli jankesi jak sowieci (3 maja 2018 18:56)

https://wiadomosci.wp.pl/burmistrz-jersey-city-odpowiedzial-stanislawowi-karczewskiemu-ten-czlowiek-to-zart-6248081089648769a

Komu pomnik przeszkadza widać na załączonym obrazku oraz po komentarzach, ukazujących się pod informacją.  Nawet czestokroć ubrany w jarmułkę Stanisław Karczewski, z lubością obchodzący niekatolickie święta i eventy, został wyzwany od antysemitów.

Teren pod pomnik został ofiarowany, nie należy do miasta New Jersey, a  kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera.

Rozalia
4 maja 2018 09:59

@Pomnik katyński w Jersey City, czyli jankesi jak sowieci (3 maja 2018 18:56)

Ten pomnik w swoim oczywistym realiźmie jest wstrząsający, tak jak wstrząsająca była i jest zdrada, kłamstwo,  okrucieństwo, rabunek i podłość bez końca. Żeby z wdziękiem prestigidatora realizować wykonanie ustawy 447, należy usunąć każdy  element,  który może zasiać jakąkolwiek wątpliwość, w to że Polacy są najgorsi i zasługują na najgorsze. 

 Winni Katynia byli i są Żydzi. Od zaplanowania, poprzez rozkaz, aż po wykonanie. Dlatego ich teraz  kłuje w ślepia bagnet w plecach polskiego oficera i "makabryczny wydźwięk" pomnika. Bo to była makabra. Makabra,  której do tej pory nie dane jest nam opłakać. Ale trzeba zawsze pamiętać, a przyjdzie czas... 

W każdym razie musimy wiedzieć z kim mam ...

Rozalia
3 maja 2018 23:46

Strona 1 na 37.    Następna